Svetlovody pre domy

Svetlovod pre vašu domácnosť

Vpustite si do tmavých priestorov vašej domácnosti slnečné lúče a ušetrite na účtoch za elektrinu. Svetlovodom Sunway Home presvetlíte aj priestory bez okien.

V radovej zástavbe, ale aj v bungalovoch sú často obytné priestory, kde okno neviete, resp. sa nedá umiestniť. Keď však túžite zútulniť váš domov a zvýšiť komfort bývania, potom najjednoduchšou a najmenej invazívnou možnosťou ako presvetliť tmavé priestory prirodzeným svetlom je inštalácia svetlovodu.

Svetlovod Sunway Home je svojou veľkosťou určený na presvetlenie domácností všade tam, kde nie je dosah prirodzeného svetla cez okná. Inovatívny spôsob osvetlenia vám umožní zviesť prirodzené svetlo zo strechy do interiéru a užívať si jeho pozitívne účinky na zdravie vás a vašej rodiny.

Kam vieme svetlovod umiestniť?

Ako veľký priestor potrebujete presvetliť?

Naše svetlovody do domácností

Sunway 260

Ponúkame na výber rôzne dizajny difúzorov: CUBE alebo APPLE.

Je určený na presvetlenie menej náročných priestorov a priestorov s malou podlahovou plochou ako sú chodby, WC, šatníky, malé kúpeľne do 5 m2 plochy.

Dĺžku svetlovodu odporúčame do 4 metrov.

Sunway 360

Svetlovod s priemerom 355 mm (spodný diel (difúzor) – štvorec 320×320 mm)

Je určený na presvetlenie priestorov do 12 m2 plochy. Ideálne na presvetlenie kúpeľní, schodísk, väčších chodieb, zádverí. Ideálne riešenie na dosvetlenie kuchyne, jedálne, ale aj obytných miestností.

Dĺžku svetlovodu odporúčame do 6 metrov..

Sunway 560

Ponúkame na výber rôzne dizajny difúzorov: CUBE alebo APPLE.

Je určený na presvetlenie priestorov až do 25m2 plochy. Osvetlenie obývacej miestnosti, veľkej kuchyne, vysokých priestorov v domácnostiach.

SUNWAY 560 je vhodný na naplnenie normy denného osvetlenia pre pracoviská s vyššou zrakovou náročnosťou. Pri presvetlení kancelárie alebo pracoviska je potrebné zabezpečiť svetelnotechnický posudok.

Dĺžku svetlovodu odporúčame do 9 m.